logo

Araba markası olarak bildiğimiz Lamborghini artık italyan yatak devi magniflex tarafından bir yatak markası haline gönüştü. Lamborghini Yatak olarak Türkiye’de de satışa sunulan yataklar İtalyan çizgisini Türk yatak odalarına taşıyor.

Bir kaç farklı modelde tasarlanan yataklar sportif çizgiyi en iyi şekilde gösteriyor. Gerek kumaşlarındaki alternatifler gerekse kullanılan renk tonlarıyla sportmen ruhlu kullanıcı kesimini hedef alıyor. Latex yatak ve visco yatak olarak iki farklı çeşitte yaysız olarak üretilen yataklar farklı fiyat aralıklarında tüketiciye sunulmakta. 890TL’den başalayan tanıtım fiyatlarıyla sizlere konforu en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Özellikle Le Mans modelindeki Latex kıvamı ve Monza modelindeki visco konforu gerçekten test edilmesi gerekiyor. Bütün modeller ve kumaşlar Türk insanının anatomik yapısına göre İtalya’da labarotuar ortamında hazırlanmıştır.

Şuanda ayrıca Magniflex olarak da farklı markalara sahip bir firma tarafından işletilmektedir. Şu Buffon’un reklamlarında oynadığı yine İtalyan yatak markasıdır.

Özellikle İstanbul merkezli satışlar gerçekleştiren ürünü Yatak & Yatak Mağazalarında görebiliyorsunuz. Bununla da kalmayıp Lamborghini yatakları gönül rahatlığıyla internet üzerinden sipariş verebilmektesiniz.

Lamborghini Yatak Modelleri

  • Daytona
  • Le Mans
  • Monza
  • Silverstone

immortALance

Yönetici

You may also like...

3 Comments

  1. Lambnorghini Yatak

    Lamborghini firması tarafından başlatılan yatak üretiminin ayrıntıları ve türkiye satış noktaları.

  2. Yatak bel ve sirt agrisindaki soz konusu olan bolumleri iyilestirdi ama bir kusuru var 2 hafta oldu evimize geleli cok terletiyor bununla ilgili donus yapabilirmisiniz sanki uzerimize su dokulmus gibi kalkiyoruz.

  3. Bunun için satın alınan bayii ile irtibata geçmeniz daha isabetli olacaktır. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.