Lost Afiş Bilindiği üzere dünyayı kasıp kavurdu lost. Lost-Lost-Lost bir Jack-Jack diye döndü millet. Şunu biraz inceleyeyim dedim.Lost bundan 4 sene kadar evvel bir uçağın bir adaya düşmesiyle başlıyor. Başlamasıyla beraber onlarca sorun ve muamma da peşinden başlıyor. Düşünsenize o kadar insanla canavarların olduğu bir adada yalnız ve çaresiz kalıyorsunuz. Üstüne üstlük bir de kimseyi tanımıyorsunuz.

Dizi boyunca kişilere sık sık odaklanılıyor ve geçmişleri de didik didik önünüze getiriliyor. Her bölümde de bir sır ortaya atılıyor ve sırlarla dolu bir dizi karşınıza çıkıyor.

Bu Sonbahar’da Lost’un ilk 3 bölümünü izledim ve her oturuşumda 3-4 bölümü aradan çıkarttım. Gerçekten Lost çok sürükleyici ve heyecanlı bir dizi. Karakterleri canlandıran oyuncular ise ayrı bir yetenekteler. Siz anlamaya çalışmıyorsunuz -ki çalışsanızda fayda etmez- dizi kendisi size anlatıyor.

Senaryo ve oyunculuk bakımından da gerçekten çok güzel bir muamma Lost. Senaryo yazarlarının grev yapması insnaları kızdırsa da en sonunda işe geri döndüler ya ona da şükür.

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. […] Şehirde iki kızla da buluşurlar. Bunlar Mr. and Mrs. Smith filminden  Jordana Brewster ve Lost, Swat, Resident Evil’dan başka ilk Hızlı ve Öfkeli filminde de gördüğümüz Michelle […]

  2. jackk adamım benım be en iyi oyuncu bence oradaki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.