Bugünlük yazımız benden değil bir başka blogger arkadaşımızdan geliyor. Yapmış olduğu bir projeye destek amaçlı olarak kendilerini bloguma ziyaretçi yazar oalrak almış durumdyım. Projesi için buraya bakabilirsiniz.

Eğer başka yazmak isteyen arkadaşlar varsa uygun bir yazı olması durumunda kendilerini kabul edebilirim. RSS ile takip eden arkadaşlar da bu kervana katılabilirler. Şöyle düşünelim. İçinizde kalanları binlerce insana dökmek isteyenler buyursun gelsin.

Yazı arkdaşımızın gönderdiği gibi yayına alınmıştır.

Merhaba. Öncelikli olarak beni blogunuza misafir olarak kabul ettiğiniz için size teşekkür ederim.

Bloglar arası misafirlik konusunda benimle hemfikir olmanız açıkcası beni sevindirdi. Aklıma gelen bu düşünce blog camiasında hoş karşılanacağına inandım ve ilk adımı attım. Bakalım kimler kimlere misafir olarak gidecek, kimler kimleri nasıl ağırlayacak, sohbetler, konular ne üzerine olacak merakla bekliyorum.

Farkındamısınız sizlerde bilmiyorum ama blog camiası gerçekten günbe gün büyümekte ve genişlemekte. İlk başlarda günlük diye tek tük bloglar varken bugün aradığınız her konuda bloglara ulaşabiliyorsunuz. Heleki yeni fikirler ve organizasyonlar ile güzel işlere imza atmaları gerçekten çok hoşa gidecek duygular.

Bu arada sizler ile blogcuların el ele vererek gerçekleştirmiş oldukları yardım kampanyalarından bahsetmek istiyorum.

Geçen Kurban Bayramında Karabük ilinde bulunan Yücel Huzur evini ziyaret ederek blogcularımızın el ele vererek kimsesizlerimizinde yanlarında olduklarını ıspatladık. Nisan ayının sonunda yada mayıs aylarının ortalarında gerçekteştireceğimiz olan yeni bir organizasyon Bartın ilinde bulunan Gözde Biröz Çocuk Yuvasını ziyaret edeceğiz. yarım konusundaki organizasyonlarımızı www.bireluzat.com dan takip edebilirsiniz.

Blogcular herzaman her şekilde faydalı işler peşinde koşmaya devam ediyorlar ki herzamanda edeceklerine inanıyorum.

Böylesi içerik havuzu olan blogunuza beni misafir olarak kabul ettiğiniz için size çok teşekkür eder bizede misafirliğe bekleriz.

Erkan ÇELEN

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. evet çok güsellllllllll

  2. Güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.