Müzik evrensel bir dildir demeyen yoktur. Hâl bu olunca müzik siteleri de fazlasıyla revaçta. Bu sitelere şu anda bir alternatif de muzikvakti.com. Bu yeni site karşımıza dimdik bir duruşla çıkmış durumda.

site kullanımında söz konusu olan bir kolalık var. İstediğiniz bölüme rahatça erişebiliyorsunuz. Kullanılan turuncu ve kırmızı tonlar ise fazlasıyla canlılık katıyor. Gerçekten çok iyi hazırlanmış bir tasarım. MuzikVakti.Com sanatçıların biyografisi, klipler, mp3ler, şarkı sözleri gibi birçok materyale sahip. İşin diğer bir yanı Mü-Yap tarafından lisanslanmış ürünler sunması. Bir sanatçı hakkında birçok bilgiye ulaşılması çok kolay bir sistem.

Eminim müzik tutkunları muzikvakti.com’a fazlasıyla ilgi gösterecektir. Bundan şüphem yok çünkü çok kapsamlı ve kaliteli duruyor. Her ne kadar bazı problemler gözüme çarpsa da bunun düzeleceğini düşünüyorum.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. world coordinates map runescape mining experience buying runescape account runescape item generator 2010 runescape item ids sell runescape items all runescape items runescape item list runescape assist clan chat runescape calculator woodcutting runescape ancient magic max ranged hit calc runescape item comparer runescape high alch profit runescape item code list runescape wiki runescape skills calculator runescape magic guild runescape ranging runescape gold runescape trading forums runescape magic calc max hit calc melee runescape world map rs calculator rs calculator runescape assist clan chat rs combat calculator rs combat calculator rs best high alch item sals runescape runescape melee runescape money runescape max hit calculator runescape high alch guide runescape combat guide runescape combat guide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.