Nemfomani hastalığına tutulmuş kadınların genel adıdır. Bu tür kadınlar yani nemfomaniye tutulmuş kadınlardaki özellik cinsel bir doyuma varamayan, orgazmın tatmin etmediği kadınlardır. Bu kadınlar güçten kuvvetten düşünceye kadar masturbasyon yapabilir, kendisini doyuramayan kocalarını her an aldatabilirler.

Cinsel isteği çok olan bir kadın ile nemfomani hastası olan nemfoman kadınların arasında fark vardır. Bu iki kadın türünü ayırmak gerekmektedir. Nemfoman kadın bütün kuralları, sosyal kuralları bir hiçe sayar. Nemfoman bir kadın için geçerli tek kural istediği anda istediği bir erkek ile beraber olabilmektir. Bu hastalığa yol açan şey ise genellikle hormon bozukluğu olarak görülür.

Nemfoman kadınlar sürekli olarak cinsel düşünceler içerisindedirler ve herhangi bir kontrole sahip değildirler. Sürekli ilişkide bulunmak isterler ve bunun ne yeri ne de zamanı yoktur. Erkek bulamadıklarında cinsel dürtülerinin etkisiyle masturbasyon yaparlar. Bu yorgunluktan uyuyuncaya kadar bile gidebilecek derecededir. Hemen hemen her erkeğin rüyasında olan bu kadın modeli çok nadir olarak bir erkekle beraber kalabilir. Çak azı tek eşlidirler. Tekrarlanan başarısız ilişkiler bu kadınların genel özellikleri arasındadır.

Nemfomaninin Sebepleri

*Çocukluğunda kişinin olumsuz davranış görmesi. (Sevgisiz ve güvensiz bir ortamda yaşanmış olması.)
*Ruhsal bozukluklar,
*Kalıtımsal (Genetik) etkiler,
*Organik beyin hastalıkları,
*İç salgı bezleri düzensizlikleri vb.

Nemfominin Özellikleri

Çocukluğunda sevgisiz ve güvensiz bir ortamda yaşamış nemfomanlar çocuklukta bulamadıkları ruhsal ve bedensel sıcaklığı sürekli değişen eşlerde ararlar. Bu nedenle gerçek doyumu bulamazlar. Çocukluktan gelen bu güvensizliğin şaşmaz belirtilerinden biri olarak sürekli kendilerini kanıtlamak ve yeni erkekler fethetmek gereksinimi duyar. Sürekli olarak yeni arayış içerisindedirler. Nemfomani kesinlikle tedavi edilmesi gereken aksi taktirde kişinin tüm hayatını kötüleştiren bir hastalıktır. Bir çok etkisi vardır ve işinin başına bir çok sorun açabilir.

immortALance

Yönetici

You may also like...

30 Comments

 1. bende bu hastalığı yeni öğrendim eşimi sınırsız sayıda aldattım grup bile yaptım demekki bu bir hastalıkmış :(

 2. şimdi dsem 19 yaşndayd daha önce hç dneymim yok 182 boyunda esmer çk istekli bi türk oğlu türk evladym gdıp eşnızı sevdnizi aldatack hslermı bslıceksnız çok yazk sizede eşinizede..

 3. mahvoluyorum bu hastalık yüzünden

 4. Arkadaslar madem oyle gidin genelevde calisin daha iyi degil mi? Hem zevkinizi alirsiniz hemde tanimadiginiz kisilerle beraber okur heyecan yasarsiniz. Veya bir enfoman sitesi acin arkadaslk sitesi gibi, ordan istediginiz kisiliklere ulasirsiniz.

 5. Size sadece şunu söyleyebilirim

  Lütfen bu belirtilere sahip bayanlar tedavi olabilecekleri doktorlara baş vursunlar.
  bu hastalık duyguların tatmini ile dinginleşeceğine kar topu modeliyle git gide büyüyor.
  Ve yine kız çocuğuna sahip ebeveynler çocuk gelişimi konusunda daha duyarlı davranmaları gerektiğini göz ardı etmemeliler.

 6. ilyas kobakoglu

  Benimde bu kişilikte bır kız arkadasım vardı onun durumu bıraz farklıydı..gun içinde en az 5-6 kez ilişkiye giriyordu..bu hastalık cok kotu yaa…

 7. ya acaba bendedemi bu hastalık var derste bile seks duşunuyorum gunde 7, 8 kez masturbasyon yapıyorum peki bunun teşhisi nasıl konuluyor hangi tahlille?

 8. Yorumları okuduğumda demek ki bi tek benim partner’m böyle değilmiş diye düşündüm, Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Geçenlerde gazetede okumuştum İranda kadınları sünnet ediyolarmış yani klotirisini kesip zevk almalarını önlüyolarmis bi tek bu engel olabilir sizlere ki bunuda hiç bi kadın kabul etmez. Ne yaparsanız yapın ama Bunun tedavisi yoktur. Olsa bile bu sizde vardır. Kendinize engel olun ve RABBIMize Sığının…

 9. LA ne diyim bilemedim ama bu sorun bizim ulkemızde sıkıntı yaratmaz bızım genclerımızın massalahı var dagı tası topragı parçalarlar . bu kadınlar tam onlara gore gelcek toplumda nızam bozulmucaktır bence :)

 10. erkek görünce bi tuhaf oluyorum yakışıklı erkekler aklımı alıyor dudaklarına yapışmak geliyor içimden hehehe :) yapmıyorum tabi ki ben azgın kadın mıyım ?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.