Netlog günümüzde çok büyük bir kitleye ulaşan bir site. Ben biraz iç kısmına değineceğim.

Netlog genel olarak geniş bir kitleye hitap ediyor ve Türkçe sayfası da mevcut. Hergün onbinlerce üye ve devamlı onbinlerce aktif kullanıcı. Tüm Dünya’da 15 milyondan fazla üyesi ve aylık milyarı bulan sayfa görüntülemesiyle Netlog gerçekten çok büyük bir portal.

Son zamanlarda gördüğüm kadarıyla Netlog hemcinsleriyle ilgilenen kızlarla dolmuş taşmış. Profillerin çoğunda
böyle gözüküyor ama bana bir oyun gibi geldi. Mesela kıro erkeklerden kaçmak gibi. Tabi hepsi için böyle diyemeyiz. Netlog üyeliği için 12 yaş sınırı var fakat 12 yaşındaki insanlar öyle resimler koymuşlar ki dudakları uçuklatacak cinsten. Ne desem yeridir yani. Sosyal bir çırpınış içerisindeler ve sanırım benliklerini kaybetmekle meşgul bir özenti gençlik geliyor. Bakalım Yonja gibi bir devden sonra Netlog neler çıkartacak piyasaya. Hep birlikte göreceğiz, Netlog nedir, ne değildir.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1.263 Comments

 1. Ayrılık Şairi Ahmet

  Geceleri ağlıyorum seni düşününce
  Acaba kulakların çınlıyor mu ağladığım gecelerde
  Seni düşünüyorum o gecelerde
  Elimde bir resmin olsa
  Ona bakardım o gecelerde
  Özlediğimde hayaller içinde okşardım saçlarını o resimde
  Bakardım gözlerine
  Seni düşündüğüm gecelerde ağlıyorum tek heceyle
  Acaba kulakların çınlıyor mu o gecelerde
  Seni görmek istiyorum o gecelerde
  Bir çay içmek istiyorum
  İki çift lafta olsa konuşmak istiyorum seninle
  Ama olmuyor işte
  Zamanı bekliyorum
  Gelecek bir zaman o günler elbette
  İçime doğuyor o günlerin geleceği tek heceyle
  AHMET Ç.

 2. c7ok haklısınız! Beyoğlu’nda mekanların souzcsruma yaptığı gfcrfcltfc ve bunun denetlenmemesi yfczfcnden değil yaşamak, yfcrfcmek imkansız! Gf6rmemişin oğlu olmuş, e7ekmiş koparmış!’ şeklinde bir atasf6zfcmfcz vardır, bilirsiniz! Bizdeki ticaret, işletme, yatırım kapitalizm anlayışı tam da f6yle Bangır bangır yfcksek sesle mfczik dinlemeyi mfczikseverlik sanmak ya da sinemalarda seyircilerin kulak zarlarını patlatırcasına sesi yfcksek tutarak sinemaseverlere cehennemi bir tecrfcbe yaşatmak benzer f6rnekler. ..Beyoğlunda bulunan kafe-barlardan yfckselen gfcrfcltfc (birbirine bitişik, veya aynı sokaktaki mekanlardan yfckselen seslerin bileşkesine, mfczik denemez artık) sokakları f6yle bir hale getirmiş durumdaki, o sokaklardaki barlara, kafelere akıllı insan gidip oturmaz! Maalesef, o ticari işletmelerin sahipleri veya işletmecileri bunu gf6rfcp anlayabilecek gf6rgfc ve bilgiden yoksun! Belediye de yine aynı şekilde vizyon ve biline7den yoksun! Belirttiğiniz gibi, mekanları denetlemek, bir takım standartları, kuralları getirip bunları etkin bir şekilde uygulamak yerine, sokak mfczisyenlerini ve masa saldalyeleri kaldırmayı e7f6zfcm olarak gf6ren bir Belediyecilik anlayışı ile, maalesef, karşı karşıyayız!

 3. ben durust yuregimde allah kokusu olan biriyimdir insanlarla iyi samimi bir sekilde yasamayi seven biyimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.