Onunla Bir Gece One Night at McCool's Afiş Onunla Bir Gece geçirmek için her şey verilebilir mi? Maalesef ki veriliyor. Randy ( Matt Dillon ) zor bir gecenin ardından barmenlik yaptığı barı kapattıktan sonra çöpü atarken bir kadının bir erkek tarafından arabada tartaklandığını görüyor. Yardıma koşuyor ve yakın zamanda zaten siz de anlıyorsunuz ki Jewel’in ( Liv Tyler ) tek amacı barmenin çalıştığı barı soymak.

Filmde bu olayla ilgili kadını gören 3 erkek kadına aşık oluyor ve işin ilginç yanı düpedüz sıyırıyorlar aşklarından. Onunla bir gece geçirebilmek için yanıp tutuşuyorlar. Her şeyleri Onunla bir gece için. Her birisi birisine derdini anlatıyor. Dolayısıyla filmi de onların anlattıklarıyla izliyorsunuz.

Kurgu bakımından güzel sayılabilecek birfilm olan Onunla Bir Gece oyuncu performanslarıyla da pek fena değil. Türkiye’de 2001 yılında vizyona giren Onunla Bir Gece toplamda 93 dakika sürüyor. Ayrıca Michael Douglas gibi bir oyuncu da filmde yardımcı olarak yer alıyor. Liv Tyler ise oldukça seksi sahneler ortaya koymuş. Güzelliğini gayet de güzel kullanmış Liv Tyler.

Eğlenmek amaçlı olarak komedi, suç filmi olarak izleyebilirsiniz.

Onunla Bir Gece Fragman

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Bu filmi hakkında hiçbir şey okumadan tesadüf eseri edinip izledim. Cidden güzel bir eğlencelik vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. İyi yazılmış bir senaryo, iyi bir yönetim ve başarılı oyunculuklar daha me istenir bir filmden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.