Otel 2 AfişGeçen aylarda ilk filmini izlemiştim bu serinin. Şimdi ikinci filmini çekmişler. 2. filmde herşey başladığı yere geri dönüyormuş. Öyle diyorlar. Bakalım genelde ilk filmden daha iyi olmuyor ikincileri.

İlk filmde Slovakya’ya tatile gelen Amerikan turistler kaldıkları pansiyondan hayat kadınları tarafından bir organ mafyası gibi çalışan ama zevk sonu ölüme ( Bu ölmek öyle bir ölmek değil. Adamlar kolay kolay öldürmüyor. ) varan işkencecilere satılıyordu. İşkenceciler genelde zengin kesimdi ve işkence yaptıkları harabe bir yer korunuyordu da. Gayet başarılı tekniklerle işkencelere maruz bırakılıyordu insanlar. Cidden başarılı bulduğum bir yapımdı. Hatta yıllardır en fazla işkence matkapla olur derdim ve bu yapımda onun kullanıldığını görmek beni gururlandırmıştı açıkcası. Neyse ben sadist bir insan değilim de şu ikinci filme bir göz atalım.

Otel 2

İkinci filmin yönetmeni yine Eli Roth ama bu sefer başrol oyuncuları değişmiş. Diğerleri dayanamamıştır heralde. Otel 2 de mekan bu sefer Roma. Herşey Roma’da seyahat eden üç genç Amerikalı haftasonunu geçirmek üzere güzeller güzeli, sofistike bir Avrupalı tarafından egzotik ve doğal bir “spa”ya davet edilmesiyle başlar. Kadın orada gevşeyecekleri, yenilenecekleri ve arkadaşlıklarını pekiştireceklerine dair gençleri temin eder. Sonrası ise bilindiği gibi işte.

Asıl merak edilen ve filmin aklitesini belirleyecek olan ise işkence teknikleri zaten. Bakalım efekt ve teknik olarak ilk filme yanaşabilecekmi yoksa ondan daha iyi bir iş çıkartarak gösterime girdiği hafta sonunda 20 milyon $ ciroyu aşabilecekmi. eğer miğdenize hakimseniz izleyebilirsiniz. Bir de şuna dikkat edin film biraz cinsellik de içeriyor. Yoğun bir şekilde sex sahneleri mevcuttu. İlki kadar olur mu bilmiyorum ama eminim gene vardır. Sonuçta bir erkeğin en zayıf yanı cinselliğidir. Şimdiden iyi seyirler.

Fragmanı İzleyin

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. İlk filmi izlemiş ve hayran kalmıştım. Gerek senaryosu gerek çekim teknikleri ve efektleri olsun müthişti.

    İkinci filmi ise şimdiden aşırı derecede merak etmeye başladım. Sabırsızlıkla bekliyorum…

  2. Açıkcası 3 yıl sonra izleyebildim ikincisini, filmdeki işkence sahbekeri acayip hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.