Pirelli Takvimi - Penelope CruzTüm dünyada bir akımdır aslında Pirelli Takvimleri. Düşünebilmek bunu anlamaya yeter. Seksi mankenler, sanatsal kareler. Pirelli Takvimleri her şeyiyle neredeyse mükemmeldir. Bu da en meşhur takvim olmasının sebebidir.

Pirelli Takvimleri’nin ilki 1964 yılında Jane Lumb & Sony Freeman Drane ile başlamıştır. Pirelli Takvimleri bir tek 1967 yılında sekteye uğramıştır. 1974 yılına kadar çekilen Pirelli Takvimleri 1984 yılına kadar tekrar bir 10 yıl sevenlerini üzmüştür. 1984 yılında tekrar başlanan çekimler günümüze kadar hiç aralıksız devam etmiştir. Bu süre zafında her yıl birden fazla mankenler ile çekimler yapılmıştır. Pirelli Takvimleri dünyada sadece 40.000 kişiye dağıtılıyor.

Pirelli Takvimi deyince insanların yürekleri hoplar. Kolay değil. Birbirinden güzel, ünlü ünsüz mankenler hünerlerinin doruğuna ulaşır. Biz de duvarlarımızı Pirelli Takvimleri ile süslemekten zevk duyarız. Kim bilir siz de bir gün Victoria Secret veya Pirelli modeli olabilirsiniz :))

Sayfanın başında bulunan linke tıkladığınızda tüm Pirelli Takvimlerini bulabilirsiniz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. bu resim çok terbiyesizzzzzzz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.