Toplum güvenliği açısından önemli gördüğüm bir konuyu buraya taşımak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde ve az önce telefonuma gelen bir SMS sonucunda bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum diyebilirim. Neyse gelelim konumuza.

Az önce Emniyet Genel Müdürlüğünden gelen bir kısa mesajı aynen aktarıyorum.

Sizi arayarak kendilerini kamu görevlisi oalrak tanıtan ve çeşitli bahanelerle kontör göndermenizi isteyene kişilere irtibat etmeyiniz. EGM

www.egm.gov.tr – 155

Gelen mu mesaj sonucunda ben de en azından bu yazıyı okuyan fakat bu mesaj iletilmemiş insanları bilgilendirmek istedim. Artık polis teknolojiyi de arkasına alarak toplum güvenliğini ve kanunlara daha rahatlıkla uygulayabiliyor. Bunu görebiliyorum.

Toplum güvenliği açısından bu olumlu unsur beni gerçekten de sevindirdi. Bu zaman akdar bir çok konuda dolandırıcı ortaya çıkmasından sonra bilinçsiz kullanıcıları hedef alan bedava kontor, kendisini başkası gibi tanıtma üzerine kurulu dolandırıcı faaliyetleri de artmaya başladı. Artık dolandırıcılar da teknolojiyi kullandığından aynı anda belki de milyonları aydınlatan bu uygulam için destek olan bütün kişi ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Lütfen siz de bu tür konulara itibar etmeyiniz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

23 Comments

  1. gözlerin kimi görmek istiyorsa kalbinin derinliklerinde kimin ismi varsa kulağında kimin sesi çınlıyorsa rabbim her gecenin sabahında seni ona bağışlasın kendinize iyi bakın hoşçakalın allahıma emanet olunn.

  2. selam nbr nasılsınız

  3. polis arkadaş arıyorum 31 yaşndayım ilgileniseniz sevinirim bekar olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.