Farklı alanlardaki elektronik cihazlaır ile karşımıza çıkan Samsung, halen satışta olan dokunmatik cep telefonlarına S5233 Star ve S5603 Preston modellerini ekledi.

SAmsung S5233 Star - S5603 PrestonSamsung önümüzdeki günlerde Türkiye’de de piyasaya sunacağı tamamen dokunmatik Samsung S5233 Star ve S5603 Preston ile dokunmatik cep telefonu pazarındaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Samsung S5233 Star

11.9 mm kalınlığı ve 3″ dokunmatik ekrana sahip bu telefonda ayrıca resimli telefon rehberi mevcut. Tek dokunuş ile resim atanabiliyor.

Samsung S5233 Star QVGA@15fps’yi destekleyen video kayıt ve 3MP’lik kamera özelliğine de sahip. Ayrıca Samsung S5233 Star 50mb dahili 8Gb’a kadar da Micro SD hafıza kartı ile yükseltilebilen hafızaya sahip.

Otomatik rotasyon ile güzel bir internet ve ekranının qwerty klasvyeye dönüşmesiyle hoş bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Samsung. S5603 Preston

Üstün multimedya özelliklerinin yanı sıra ince, şık ve zarif tasarımlı bir cep telefonu çıkartmış. Samsung S5603 Preston ile kullanıcılarını güzel bir mobil deneyim vaad ediyor.

Ayrıca gülümsemeye duyarlı bir kamera teknolojisini 3 mp ile birleştirerek iyi bir de hizmet sunuyor. Diğer bir hizmeti ise Shazam’ın “Şarkıyı Bul” hizmetini kullanarak müzik tanıma özelliği. Samsung Sony Ericsson’un türkiye’de dağılmasıyla iyi bir hit yakaladı ve devam ediyor.

Samsung S5233 Star ve S5603 Preston Haziran ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

immortALance

Yönetici

You may also like...

4 Comments

  1. ya samsung 5233 tlfonum var gizlilik şifremi unuttum ve mesajlar dosyalr rehber vb yerlere giremiyorum şifryi nasıl kırmalıyım yrdımcı olurmusunuz?? :S

  2. aynen bu sorun bendede var acl bır cozum onerırsenız buraya üyelik yapacam gerçekten :D

  3. Feyza Hanım;

    Sitemize üye olmanıza gerek yok. Umarım sorunuza bir cevap bulabilirsiniz. :)

  4. telefoan kilidinizi unuttuysanız eğer benim gibi ve mesajlar rehber felan filan açılmıyorsa telefona format atmanız gerek.ama bu samsunglar için geçerli.normal manuel girişi ( numara yazdığınız yer ) kod: *2767*3855# yazın.bunu yapmadan önce rehberi sime taşıyıp , fotoları videolar vb. hafıza kartı ve ya pcye yedekleyin yoksa hepsi silinir.format attıktan sonra telefon kiliniz:00000000 , 8 tane sıfır olacaktır :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.