Sanki Oradayım - 3d Mekanalr

3D Mekanlar bize belirli yapıların içerisinde gezinme olanağı sunuyor. Sanki Oradayım sloganıyla Tarihe damgasını vurmuş kişilerin evleri, müzeler, saraylar, camiler, türbeler, hanlar ve manzaralı yerleri sanki oradaymış gibi ekranlarınızda görebiliyorsunuz.

Özellikle dini mekanların bulunduğu 3D Mekanlar (Üç Boyutlu Mekanlar ) ‘ın sunduğu bu hizmet sanki oradaymışsınız gibi hissettiriyor gerçekten. Site içerisinden değil kendi bilgisayarınızdan çalışıyor. Sanki Oradayım diyebilmeniz için bir program indiriyor ve bilgisayarınızda açarak o yerleri gezmeniz mümkün oluyor. Biraz programın içeriğine bakalım ve kullanılışını anlatalım.

Programın İçeriği:

Program bilgisayarınıza kurulmadan çalışıyor. Yani yükleme işlemi yapmanıza gerek yok. Çift tıklayarak kullanmaya başlıyorsunuz. Boyutları fazlaca büyük değil. Ayrıca bu görüntüleri ekran koruyucu olarak da çalıştırabiliyorsunuz. Bilgisayarınız boştayken üç boyutlu olarak mekanları geziyorsunuz.

Programın kullanımı:

Programı kullanmak için indirmek ve tıklamak yeterli. Ardından mouse hareketleriyle sağa sola doğru önmeye başlıyorsunuz. Şu anda sadece kendi etrafınızda dönerek bakınabilrisiniz. Mouseunuzda ortada bir top varsa eğer onunla da yakınlaştırma işlemi yapabilirsiniz. F5 tuşuna bastığınız taktirde ise ekran koruyucu olacaktır.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. süper bir şey tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.