Efsane dizi Sex and the City beyazperdeye yansıyor. Mayıs ayında sinemaya girecek olan Sex and The City ekranlarda 1998-2004 yılları arasında 94 bölüm boyunca seyirciyle buluşmuştu. Uzun süredir bu film için görüşmeleri sürdüren ve dizinin orijinal kadrosunda bulunan Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ile Cynthia Nixon’ın da film için kamera karşısına geçeceği belirtildi.

Filmde, Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (Samantha Jones), Kristin Davis (Charlotte York) ve Cynthia Nixon‘ın (Miranda Hobbes) aynı rollerde izleyici karşısına çıkacağı filmde, Carrie’nin büyük aşkı “Mr.Big” rolündeki Chris Noth da yer alacak. Ünlü aktris Jennifer Hudson da ayrıca Carrie’nin asistanı rolünde seyirciyle buluşacak.

Film 2 yıl önce beyazperdeye uyarlanacaktı fakat Kim Cattrall, Parker’ı kıskanarak oyunbozanlık yapmış ve yola taş koymuştu. Şimdi bize düşen sabırsızlıkla beklemek. Bakalım nasıl bir başarı yakalayacak.

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. millet beğenmio bu diziyi ama ben izlerken eğleniyorum yavvv

  2. […] güzel bir oyunculuğu olduğunu belirtmek gerekir. Bir diğer oyuncu Michael’in eşi de Sex And The City filminde ve dizilerinde Miranda Hobbes karakteriyle […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.