Sabah sabah (dicem ama ben daha yeni uyandım) bir haber gördüm. Diyor ki: Sıcak hava saçları da kısalttı.
Konya Berberler ve Kuaförler Federasyonu Başkanı dert yanmış işlerimiz yarıya düştü diye. Neden düşmesin ki? Zaten insanlar bunalmış. Herkes benim gibi değil ki 3 aydır saç, 1 haftadır sakal kesmeden evde otursun….

Seçimden sonra işler açılacakmış diye çok beklemişler ama fos çıkmış. Alın size küresel ısınmanın bir etkisi daha. Bu bir tek Konya’da değil. Tüm memlekette var hemen hemen. Sonuçta kafaya döktüğün su saça takılmadan kelleye ulaşacak. Saça değdiğinde buhar olup yukarı çıkmayacak. Zaten bakımı daha rahat oluyor. Bu da başka bir etken olmuş. Tabi ki hava da sıcak olunca şart olmuş.

immortALance

Yönetici

You may also like...

4 Comments

  1. iyi de anlamadığım şey sıcak hava saçları kısaltırsa berberler daha çok iş yapmaz mı neden dert yanıyolar ki :S yada ben formula 1 de uğradığım hüsranla yazıyı anlamadım :S

  2. Adam saç kestirme vakti geldiğinde gidiyor saçını daha da kısa kestiriyor. Böylece ayda bir gideceği berbere iki ayda bir gidiyor. Yani kestirmek için acele etmiyorlar.

  3. hıııı anladım :) hehehe ama 2 ayda o saç zaten uzar yahu :) :) yine bir çelişki var bunda :) banane beni ikna edemedi :P

  4. Haber daha yeni girilmiş. Demek ki 1 ay önceden başlamışlar kestirmeye. Zaten 1.5 ay önce başladı ısınmaya tam anlamıyla hava. Bu da demek oluyor ki yarım ay düşünme evresi geçiriyor insanlar. 1 ay önce kestirdiklerine göre daha normal kestirecekleri stile ulaşmış. Yani onların gerçek stiline. Böylece 1 ay daha kestirmesele kestircekleri zaman gelecek. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.