Netlog Arkadaşlık SitesiEmirhan Demir kıran arkadaşımız Netlog Arkdaşlık Sitesi için bir yorumda bulunmuş. Öyle bir yorum ki mutlaka okumanız gerektiğini düşündüm. Evet ilk kez böyle bir yoruma yer veriyorum sitemde. Sizden gelen bir yorum. Böyle güzel yorumları bundan sonra yayınlayacağımı da söylemek istiyorum. İşte Yorum…

Genel olarak bakıldığında kızların yoğunlu yada erkeklerin yoğunluğunu söylemek biraz zor ama şu bir gerçek ki oranlar ne olursa olsun kim fazla yada kim eksik dersek diyelim “Abaza bir toplum” olup çıktık.

Netlog, Yonja ,Facebook, Ogzl v.s birçok sitenin varlığından zaten haberdarız.Kimi arkadaşlık için kimi sevgili edinmek kimi de sapıklık için ama herkesin bir amacı olduğu ortada bu konuda.Erkeklerin büyük çoğunluğu kız tavlamak,kızların da büyük çoğunluğu kendini tatmin etmek gibi amaçları var bu sitelerde.

Erkekler ; “Tanışalım,msn,aşkım,böceğim,yawrum nerdesin gibi.” daha da ağza alınmayacak cümleler kurarak rahatsız edercesine yazılar yazarak amacına ulaşmaya çalışmaktadır.Aralarda bu konularda temiz arkadaşlarımız tabi ki var.”Kurunun yanında yaşta yanar misali” Gerçekte reel hayatta bir yeri olmayan insanlar bu hareketleri daha fazla yapmaktadır.

Kızlar ; Tabi ki Erkekleri tek başına suçlarcasına konuşmakta yersiz bazı kızlarda kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanmaları da cabası ve Koydukları resimlerde ve videolarda kendilerini “Buyurun satılık et ” gibi göstermeleri de erkeklerce yanlış anlaşılıp o yolun yolcusu sanılmaktadır. Bu bir gerekçe olmasa da yine de öyle gözükmektedir.Çoğu kız profili zaten sahte yada resimlerin çalındığı ortada.Sanki kendi resmiymiş gibi göstermeler,havalar,tafralar,küfürler..güzelim- üzerim söyleyeyim böyleyim.”Kurunun yanında yaşta yanar” azınlıkta olsa doğru dürüst kızlarda var..

Sadece aklımızda giyinme merakı var. Yok Şu Convers gitmemiş yok,mekan kötü,Güzelsin ama bir boka yaramazsın.Amma cinsellik merakımız var bilgisayarda bile. Çok karizmaa yaaa, Çoq şekeyy. gibi şeyler yazan kızlarda mevcut her sitede. Bir insanın tipi varsa sevgili olurum yada arkadaş olurum yoksa olmam mantığı da mevcut bu ülkede.

Salak mısın? Kafan basmıyor mu? sadece erkekler yazmıyor yani bunları kızların profillerine de baktığımda gördüm bunları yani biz Türkler deriz ki “Hep Büyük Milletiz” gerçektende büyükmüşüz.Hususları biraz karıştırmışız sadece.

Yani kısaca kimse beğenmeye bilir işine bak da diyebilir.Ya zaten biz bunları biliyoruz kardeşim,kime havan seninde diyebilir.Biliyoruz ama uygulayan yok bu memlekette.İsteyen laf soksun isteyen okusun kardeşim,yazdık beğenene eyvallah beğenmeyene de eyvallah..

Bu Blog’u Açan arkadaşa teşekkür ederim. En azından içimden gelenleri yazdım sayesinde pek aklımda olmasa da anımsattı yazısı…

Emirhan arkadaşımıza bu güzel yorumu için çok teşekkür ediyorum. Bu yazıyı izni ile yayınladım. Hislerime tercüman olmuş da denilebilir. yorumunda sadece imla hatalarını düzelttim o kadar.

immortALance

Yönetici

You may also like...

23 Comments

  1. 18 sinema filmleri

    bu siteyi seviyorum cunku hizli tesekkurler

  2. gerçekten de bu gençlik nereye gidiyor yaa.şu hale bak gençler çığrından çıkmış resmen..bazen hayretle bakıyorum onlara ama yok diyorum yaa yok yani bu kadarı mümkün değil.. ama malesef bunlar bizim halkımızın gençleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.