Skoost Arkadaşlık SitesiSkoost aslında tam olarak bir arkadaşlık sitesinden farklı durumda ve Skoost için daha çok sosyal bir mecra diyebiliriz. Türkiye’de daha yeni yeni duyulmaya ve yayılmaya başlayan Skoost ile anlık ileti yollayabilir, hediyeler gönderebilir veya fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Facebook, Hi5, Netlog gibi devasa sosyal arkadaşlık sitelerinin ardından Badoo gibi farklılıklar geldi. Şimdi de sıra geldi Skoost’a. Henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor sitenin. Henüz yarım yıllık bir geçmişe sahip ve beta aşamasında daha. Buna rağmen Skoost’un zamanla kendisini düzelteceğini ve atılımını tamamlayarak ivmesini devam ettireceğini düşünüyorum.

İlerleyen zamanlarda mevcut ivmesini vs. görebiliriz. Gelen maillerde 17 Milyon’u aşkın bir üyeye daha şimdiden ulaştığı görünüyor. Üye sayısı arttıkça ve ışık görüldükçe yatırımlar ve satın almalar da aynı ölçüde gerçekleşebilir…

immortALance

Yönetici

You may also like...

12 Comments

 1. Skoost Arkadaşlık Sitesi | Bir Kalem Bin Kelam

  […] Skoost arkadaşlık sitesi gibi daha bir çok site açılacaktır. Facebook’un payı burada düşecek mi? Tabii ki hayır. Sadece farklı bir alternatif olacak. arkadaşlık, skoost, skoost arkadaşlık sitesi, Sosyal ağ […]

 2. sevgi ile bütünleşmiş bütün insanlara merhaba

 3. aşkım seni çok özledim

 4. bende seni özledim tanışalım artık merak etim

 5. ben alev yeni bilği sayara geçtim

 6. neler oluyo burda

 7. suskunlugu sevgıden derdı kalbınden aglayısı yurektense işte ask osaman asktır eger ınsan sevıp sevılmıyorsa işte osaman bahtsızdır ..

 8. sevgiler sanimi sevyeli dostca sohpet edecek arkadaşlar beklerim

 9. Bana ne senin dilinden dininden bana seni gerek seni

 10. Evrensellik Butun canlıları. Çok seviyorum

 11. Yürekli onurlu insanların silahı sevgidir hoşgörü dur paylaşımdır saygıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.