Sony Rolly'nin Hoş Bir ResmiSony Rolly piyasaya sürüleli biraz zaman geçmiş ama teknolojiyi arkadan takip eden birisi olarak yeni farkına vardım. Tasarım alanında çığır aşan bir ürün olan Sony Rolly’i incelemeye aldım ve hoşuma da gitmedi değil.

Yumurtaya benzer yapısıyla bir oyuncağı anlatan Sony Rolly müzik çalar bir çok hünere sahip. Dans edebilme özelliğine sahip ürün harekete duyarlı bir mekanizmaya sahip. sağa sola çevirerek ses ayarı yapabilmenizi, ileri geri yaparak da şarkı değiştirebilmenizi sağlıyor bu hareket mekanizması. Sony Rolly ayrıca Bluetooth ile de şarkı alıp gönderebiliyor veya hoparlör tarzı görevlerde kullanılabiliyor.

Diğer bir nokta ise roly müzik çalarının asıl özelliği olan dans edebilme özelliği. Hoparlör kapaklarını kol gibi kullanan, açıp kapayabilen ve bödürebilen Sony Rolly yanındaki yazılımı sayesinde dans kareografileri oluşturularak kullanılabiliyor. Yaratıcılığını sonuna kadar kullanmanıza izin verebiliyor. Çok hızlı tempolarda sorun çıakrtsa da normal tarzda müziklerle çok güzel performans verebilen bir yapıya sahip.

Fiyatı ise biraz tuzlu gibi. Sony Rolly 750 TL kadar bir fiyata sahip. Alanında tek olması ve üzerinde ise Sony yazması buna büyük etki ediyor doğal olarak. Eh biraz da hakkı gibi. Değişik renklerde bulunabilen bu rün için de bir tane de video koyalım da izleyin derim hünerlerini…

SONY ROLLY TANITIM VİDEOSU

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.