Teknoloji HaberleriTeknoloji Nedir? Ucu bucağı olmayan dallardan birisi olan teknolojinin ucu bucağı olmayan kaynakları var elbette. Hergün yeni bir kaynak daha çıkarken ortaya bugün bir alternatif kaynak daha tanıtacağım sizlere. Bu kaynağın adı Gelecek Teknolojide sloganı ile teknolojide.com.

Teknolojide.com teknoloji haberleri yayınlayan bir site. Teknoloji Haberleri sitesi desek daha rahat anlaşılır. Microsoft, Intel gibi devlerden güncel haberler bu siteye aynı şekilde ekleniyor. Bazen gecikme sebebini İngilizce Teknoloji Haberleri Türkçemize çevirmek diyebiliriz.

Site her haber sitesi gibi teknoloji alanında haberci adı altında bir geri besleme bulunduruyor. İstediğiniz kategorileri seçerek o kategoriler altında her haber resimli olarak mail adresinize geliyor.

Tasarım olarak baktığımızda yayın hayatına yeni başlamasının vermiş olduğu bazı eksiklikler elbette mevcut. Zaman zaman tasarımda oturmalar gözlemledim bu vakte kadar. Teknoloji Haberleri güncel olarak giriliyor fakat dediğim gibi bazen gecikmelere uğrayabiliyor. Kadroları ise bana sağlıklı gibi görünüyor. Eminim yakında köşe yazarlarını da bünyelerine katarlar çünkü profesyonel anlamda bu sektöre atılma arzusuyla yanıp tutuştuklarını gördüm kurduğum iletişimlerde.

Gelecek günlerden, onlar da ben de umutluyum. Ne diyelim. Vatana millete hayırlı olsun…

Güncelleme: Teknolojide.com sitesi son dönemden itibaren daha da gelişti. Ayrıca bloggerlara haber sağlamaya da başladı. Gerekli bilgi için iletişime geçebilirsiniz…

immortALance

Yönetici

You may also like...

3 Comments

  1. gerçekten güzel site inceledim beğendim.

  2. teknolojıde.com anlasılması rahat ve guncel bır teknolojı sayfası cok ama cok begendım.

  3. Güzel bir site zamanla daha iyi olacağına inanıyorum, başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.