2008 yılını geride bırakırken ben de 20 yaşımı geride bırakıyorum. Kısacası 20 kadar yılbaşı atlatmış birisiyim ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki bir yıldan girdiğim gibi çıkıyor ve çıktığım gibi yeni bir yıla giriyorum. Yani anlayacağınız o ki daima uyuyarak giriyor uyuyarak çıkıyorum.

Aslında yeni bir yılın benim için pek fazla bir anlamı mevcut değil girdiğim yeni yaşa üç gün kalmasından başka. Ben hiç yeni yıl partisi görmedim veya yeni yıl için 3-5 seferden başka tombala oynamadım. Bizim hiç çam ağacımız da olmadı. Biz hiç şarap yudumlamadık. Bu kadar fakir edebiyatı yetse gerek.  Dört defa hacı olmuş bir insanın evinde bu tür eylemler zaten fazlasıyla gereksiz kaçmakta.

2008 yılından o kadar da çok beklentim yoktu açıkcası. SAdece her zamanki gibi sağlık ve mutluluk diledim ki çoğumuzun yaptığı şey de buydu. Bunun için ondan geriye de saymadım. Yatağıma girerken iki dua okudum ve peşinden isteklerimi ilettim. Sade yaşayan bir insan olarak bana bu daha da uygun geldi. Dualarım da kabul olmadı değil hani. Güzel bir aşk hayatım, mutlu bir yaşantım ve tüm bunlara bedel yorucu bir tempom var.

2009 yılından 2008 yılından istediğimden daha az şey isteyeceğim. Sadece bu yılki güzelliğimin devam etmesini dileyeceğim ki bundan başka bir şey istemeye pek hakkım yok gibi. Güzel bir yıl olacağını umuyor, hepinizin yeni yılını kutluyorum. Mutluluklar ve yüzünüzdeki gülümseme hayatınızdan ve hayatınızdaki insanlardan eksik olmasın dileği ile…

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.