Amerikalı komedyen Ben STILLER tarafından yapılan, kendisinin oynayıp yönettiği Tropik Fırtına ( Tropic Thunder ) bundan yıllar önce bir göreve gitmiş gelmiş askerin anısını anlatan bir filmi çekmeye çalışan aktörlerin maceralarını anlatıyor.

Filmde birçok ünlü oyuncu da yer alıyor. Filmde Ben Stiller’a Robert Downey Jr., Brandon T. Jackson, Tom Cruise, Matthew McConaughey ve Jon Voight gibi aktörler de eşlik ediyorlar. Amerikalı komdeyen bu film için uzun bir süre çalıştığını da sözlerine ekliyor.1987 yapımı “Güneş İmparatorluğu – Empire of the Sun”dan beri.

Amerikalı aktör Tropik Fırtınada (Tropic Thunder) oldukça kaliteli bir iş ortaya koyabilmiş değil ki sanırım kalite anlayışı sadece konudan geliyor. (Tropic Thunder) işleyiş tarzı, espirileri gayet güzeldi ki sonuçta bir komedi filmi. İMDb puanı ise şu anda 7.4 ile gayet iyi bir durumda. 2 saatlik bu komedinin nasıl geçtiğini hatırlamayacaksınız bile. Amerikan tarzı espiriler pek bizimkilerle uymasa da sağlam bir alt yazı çıkartan birisinin çevirisiyle en azından diyalogları düzgün anlarsanız eminim zevk alacaksınız.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. […] Adam Sandler‘in 2008 yapımı filmi Zohan’a Bulaşma ile karşınızdayız. Daha önce Tropik Fırtına – Al Bakalım adlı Amerikan komdi filmini anlatmıştık. Şimdi ise aynı daldaki Adam Sandler ürünü […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.