Sürekli soruluyor TTmail nedir? diye. TTMail adsl kullanıcılarının sahip oldukalrı bir mail adresidir. Bu ne işe yarar, TTNet Müzik üyesi olabilmenize yarar. Önce TTMail alma işlemini anlatacağım. Sonraki ilk boş vaktimde de TTNet Müzik üyesi olma işlemini. Şimdi Başlayalım.

Eğer bir TTMail adresiniz yoksa TTMail sitesine girerek buradan başlıyoruz işleme. Öncelikle elimizde olması gerekenler listemizi sayalım.

1- 10 haneli Adsl Numarası

Bu adsl numaranızı öğrenmek için faturaya bakabilir veya 444 0 375 nolu telefonu arayabilirsiniz.

2- Adsl Kullanıcı Adınız

Bu da ADSL üyeliği esnasında yazdırdığınız isim. Gene aynı numarayı arayarak öğrenebilirsiniz.

3- ADSL Şifreniz

Bu da aynı şekilde ADSL şifrenizdir.

Bu bilgileri girdikten sonra alttaki doğrulama kodunu yazarak devam butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza iki seçenekli bir ekran çıkıyor ve oradan Yeni hesap oluşturmak istiyorum seçeneğini tıklayarak gene deavm ediyoruz. Bizden hesap bilgilerini isteyecektir. Hesap bilgilerini kaydete tıkladıktan sonra TTMail hesabımıza giriş yapabiliriz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

23 Comments

  1. yaa benm internetim exper şimdi ben üye olamayacakmıyım yaa :( lütfen biri cvp versin yada üye olunca paramı vercem üff ne sıkıntılı iş ya

  2. runescape money making high alchemy profit items runescape runescape compare runescape items runescape ranging runescape cursors runecape

  3. çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.