TTnet müzik sektörüne girdi demiştim daha önce. TTnetMüzik sitesinden istenilen parça bedava olarak indirilebiliyor demiştim. Bunun için öncelikle TTmail sahibi olunması gerektiğini ve TTMail üye Olma Kılavuzu adlı yazımda bunun nasıl olacağını anlattım.

TTnetMüzik üyesi olmak için öncelikle buraya tıklıyoruz.

Karşımıza bir pencere çıkıyor. Buraya daha önce TTMail’den almış olduğumuz mail adresini @ttmail.com uzantısıyla birlikte giriyoruz. Alttaki TTnetMüzik Kullanıcı Lisans Sözleşmesini Okudum kutucuğunu işaretliyor ve onaylıyoruz.

Ardından buradan TTmail hesabımıza giriyoruz. “TTNet Müzik’e Hoşgeldiniz – Yeni Şifreniz” konulu maili açıyor ve içindeki şifremizi öğrendikten sonra buraya tıklayarak kullanıcı adımız olarak TTMail adresimizi @ttmail.com uzantısıyla giriyoruz ve şifremizi de girdikten sonra giriş butonuna basıyoruz.

Burada bizden ilk defa giriş yaptığımız için yeni bir şifre belirlememizi isteiyor. Eski şifrenizi üste yazdıktan sonra yeni şifrenizi yazıyor ve altındaki kutucuğu da yeni şifrenizi tekrar giriyorsunuz. TTNet Müzik üyesisiniz artık. Hadi gözünüz aydın. Kısa mı? Evet zor değil ki….

Bazı okuyucularımız üye olmakta halen sorun çekiyorlar. Öncelikle TTmail adresiniz ile ve dikaktli bir şekilde üye olmak gerektiğini tekrar hatırlatmak istedim. TTMail adresi almayı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

83 Comments

  1. haberdar edin

  2. TTNET müzik çok iyi bir site

  3. oleyyyyyyyyyy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.