Bilindiği üzere ülkemizde gelişen yatak sektörünün sonucunda aynı şekilde gelişen ve güncellenen mağazalar zincirleri de oluşmakta. Visco Yatak Merkezi yeni adıyla Yatak & Yatak bu alanda önderlik gösteren kuruluşlardan birisi. Özellikle son dönemlerde yeni teknoloji yatak ürünlerinin güvenilir bir şekilde satın alınması konsuunda ortaya çıkan boşluğu da doldurmakta.

Şu anda İstanbul‘da 4 farklı AVM’de faaliyet gösteren ve her geçen gün daha da büyüyen Visco Yatak Merkezi uyku showroom olarak başladığı hayatına aynı zamanda ev dekorasyon konseptini de ekleyerek yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları, köşe takımları, yatak, baza, yastık, başlık gibi bir ev için gerekli olan tüm mobilya ve yatak odası ürünlerini konseptinde barındırıyor. Her yıl binlerce müşteriye hizmet götüren firma aynı zamanda Tüm Türkiye’ye ürün sevkinde bulunuyor. Özellikle Marmara, Batı Karadeniz, İç Anadolu ve Ege bölgesinde kendi araçlarıyla ürün teslimatı gerçekleştiriyor.

Şu anda istanbul içerisinde bir çok satış noktası mevcut. Beylikdüzü Koçtaş, Yenibosna Koçtaş, Marmara Forum Avm, Beykoz Kavacık Merkez, Kozyatağı Carrefour Avm, Bursa Nilüfer CArrefour AVM, yakında Antalya Agora AVm gibi bir çok lokasyonda bunulunmaktadır. Tüm satış noktalarınız buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Ayrıca ödeme koşullarında da oldukça avantajlı. Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı ve bunun akabinde de hemen hemen tüm kredi kartlarına 6 Ay’a varan erteleme avantajlarıyla ödeme konusunda da oldukça iddialı. Ayrıca ürün ödemesini ister havale, isterseniz kredi kartı, isterseniz de kapıda kredi kartına taksit, tek çekim ya da nakit olarak yapabilirsiniz.

ÜRÜN GRUPLARI
Yataklar
– Visco Yataklar
– Yaylı Yataklar
– Latex Yataklar
Bazalar
– Ekonomik Bazalar
– TV’li Bazalar
– Solid Bazalar
– Lüks Bazalar
– Çelik Konstrüksiyon Bazalar
Oturma Grupları
– Salon Takımları
– Köşe Takımları

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.