Visco denilen teknoloji 1960’lı yıllarda NASA tarafından astronotların omurgasına binen yükün azaltılması amacıyla geliştirilmiş ve günümüzde endüstriye sunulmuştur.

Visco Yataklar vücudu her noktadan destekleyerek omurga, bel, omuz ve eklem ağrılarını giderir ve aynı zamanda böyle rahatsızlıkların da oluşmasının önüne geçer. Açık hücreli ve hafızalı visco elastik malzemeden üretilen bu yataklar vucut ısısına ve basınca dayalı olarak hareket ederler ve bu vucud şeklini alana kadar devam eder. Basınç ayarlanarak kan dolaşımını düzenleyerek rahat ve sağlıklı bir uyku sunar.

Kılıflarında kullanılan anti-bakteriyel ve kumaşlarda kullanılan anti-stress malzemeler sayesinde bakteri oluşumunu önler, stresten arındırır. anti-statik özellikli visco yataklar ise vücudda biriken statik elektriği alarak rahatlık sağlar. Açık hücreli yapısı sayesinde terlemeyi önler ve terleme sorunu bulunanların bu sorununa çözüm getirir.

Daha ayrıntılı bilgiyi sponsor firmamızdan alabilirsiniz.
Bütün Visco Yatak Fiyatları

immortALance

Yönetici

You may also like...

3 Comments

  1. Ben yaklaşık 1 aydır bu yataktan kullanıyorum, hem çok rahat hemde gece uyanmalarını aza indirdi…tabiii kas ağrılarımın azalmasıda unutulmamalı

  2. ben de bundan alacağım ama nerden hangisini almak lazım ??

  3. gelişen teknolojinin en güzel faydalarından biri bu olsa gerek uyku çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.