Okul kapandığından bu yana tempo daha yoğunlaştı. Hani olur ya tatil için o bar senin bu kumsal benim, cıvıl cıvıl bikinili hayatlar falan. Yalan hepsi. Çatır çatır resim çizip üretime sevkediyorum okul kapandığından beri. İniyor paketleme, montaj yapıyorum. Şimdi bir de yaz öğretimi belası vurdu başıma.

Bilmiyorum kaç öğrencinin not ortalaması 1.99’da sıkışmış kalmıştır. Gönül Köprüsü projesinde çalışma şansım da uçtu gitti ellerimden zaten bu sebeple. Haklılar adamlar. Kışın arada bir uğrardım okula. Bu da bir başarıdır. Diyorum ki en azından bi “D” alsam da kredisini alsam dersin. En azından 2.0 üstüne çıkar yaz öğretimi sonunda ortalama. Yoksa bi dönem uzatacağız okulu ve hayat bir dönem daha ötelenecek.

Bununla beraber daha deniz yüzü görememiş bedenim iflas etmeden son yazımı da yazayım dedim. Malum tempo yoğun aksaklıklar oluyor. Her gün kontrollerimi yaposam da yazmaya vakit çok az. İşte gecenin 4:00 vaktinde uykudan uyandım da bi gazdır yazıyorum. Az sonra da kalkıp tekrar okula gideceğim.

Neymiş efendim; okul vakti gezen, gezme vakti okula gidermiş. Muhteşem bir tespit…

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. melenkolik bir durum ben de de oluyor sabahın köründe kalkıp yazmak :D hatta 12 saat bile pc başımda durdugum oluyo :P

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.