Blog immortALance her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen, edildiğinin iki katı kadar gezilen ve beğenilen Kültür Sanat içerikli bir günlük olma özelliği taşımaktadır.

Ziyaretçinin sıklığı ve site sahibinin tasarımla uğraşmasından, Hıncal Uluç kadar yeterli kültür birikimine sahip olmamasından dolayı Blog immortALance bazı konularda bilgili yazarlarla kadrosunu güçlendirerek yoluna devam edecek.

Eğer Tiyatro, Müzik, Sinema, Folkrolik, Kitap vb. kültürel olaylarla ilgileniyor ve ben bunun hakkında site konseptine uygun yazabilirim diyorsanız immortalance [at] gmail.com adresine (CV istemiyorum.) Eğitim bilgilerinizi, varsa referanslarınızı ve o konu üzerine yazmış olduğunuz en güzel yazınızı yollayınız. (Yollamış olduğunuz yazınızı en güzel yazınız olarak değerlendireceğim ve onun üzerine çıkamayacağınızı varsayacağım.)

Benim bundan kazancım ne olacak diye soranlar için maddi şartlar sizin yazarlığa uygun olmanız durumunda konuşulacaktır. Ben kendimi eğitmek istiyorum, insanlara kendimi tanıtmak istiyorum diyen arkadaşlar bunu maillerinde ekstradan belirtebilirler. Kendilerine bu amaçları için uygunsalar (potansiyel varsa) kendilerini geliştirecek imkanlar sunulacak, gerekli bilgiler tarafımdan verilecektir.

Yazdığınız bir yazının 3000 kişiye mail ile ulaşacağını varsayarak kendiniz için bu fırsatı iyi değerlendirebileceğinizi unutmamanızı, sizin de bu güçlü mecrada yer almanızı dileyerek iyi günler diliyorum. Ayrıntılı bilgiyi yine immortalance {at} gmail.com adresinden mail yoluyla edinebilirsiniz.

4 Comments

  1. günlük hayatta da yazılar yazıyorum. bebeklikten yaşlılığa dair piskoloji yazıları yazmayı seviyorum toplumsal gelişim toplum sorunları vs. erdem çiftçi ile çalışıyorum şuan ona yazılarımı sunuyorum.

  2. Yazar olmak istiyorsanız immortalance[at]gmail.com adresi ile lütfen iletişime geçiniz.

  3. bu konuda kendimi fazla yeterli görmüyorum fakat geliştirmem adına yapılacak bişeyler varsa bundanda faydalanmak ve ögrendiklerimide etrafımdaki kişilerle paylaşmayı isterim bu konu hakkında detaylı bilgi istesem mümkünmü acaba.ayrıca kolay gelsin başarılarının devamı dilegi ile hoşça kal

  4. Yukarıda belirttiğim kategorilerden hangisi veya hangilerinde yazmak istiyorsanız bir örnek yazınızı göndermeniz gerekmektedir. Buna göre bir değerlendirme yapılacak uygun görüldüğü taktirde yazmaya başlayabileceksiniz. Diğer teferruatları o zaman halledeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.