Yazlık YatağıMadem ki bu sektörde faaliyetteyiz ve tecrübemiz var sizlere yazlığınız için yatak nasıl seçilir konusunda bilgi vermek istedim.

Malumunuz üzere yazlık bölgelerinde sezonsal ticaret oluştuğundan ürünler genellikle maliyetli ve seçenek sayısı olarak da azdır. Bu sebeple gördüğümüz kadarıyla insanlar yazlıklarına alacak olduğu eşyaları internet üzerinden ya da büyük şehirlerdeki mağazalardan temin etmekte. Bu işlem kolay olsa da asıl zor olan ürünün nakliye kısmı aslında. Güzel bir organizasyona ihtiyaç duyulabiliyor. Bun konuda da yetenekli ve tecrübeli firmalara da ayrıca ihtiyaç duyuluyor. Sorunsuz teslimat garantisini gerçi biz veriyoruz fakat yine de amaç reklam değil şuanda.

Yazlıklar için iki farklı seçenek söz konusu oluyor yatak seçimi için genellikle. İlk seçenek ekonomik yataklar. Zaten bir ay kalıyor kalmıyorum fazla da masraf etmek istemiyorum diyenler için bir seçenektir. Genellikle bu tarz ürünler alırken dikkat edilmesi gereken ana unsur en ucuzunu alıp zarar görmektense en optimumunu alabilmektir. Çok aşırı ucuz yatakların genellikle sadece yaydan oluştuğunu ya da eski yataklara yeni bir kumaş kaplanıp sunulduğunu unutmamak gerekir. 50-100 TL daha fazla verip çok daha güzel ürünler alabilirsiniz. Mesele şuanda Bambi Safecare Yatak bu sınıfta gayet güzel bir model. En ucuz yataktan 50-100 TL daha fazla fiyata sahiptir ki şuanda öyle olduğunu da sanmıyorum. Sonuçta dinlenmek çin gittiğiniz bir yerde gece boyu acı çekmenin bir anlamı yok.

Diğer unsur da rahat olsun ama çok da pahalıya gerek yok. İstesem alırım fakat almaya lüzüm görmüyorum diyenleri seçecekleri yatak modelleri. Bu tarz yataklar genellikle markaların orta segment ürünlerinden oluşurlar. İdaş’ta Gold serisi, Bambi‘de Golden Yatak gibi yataklar denilebilir.Bu tür ürün alacaksanız yine marka ürünleri tercih etmenizde fayda var.

Genel olarak dikkat etmeniz hususlardan birisi aldığınız ürünün sahip olduğu servis ağıdır. Yatağı kullanacağınız bölgede servis hizmeti verilmiyorsa, lokal bir markadan alıp o bölgeye götürdüyseniz eğer sonradan yaşayacağınız durumlarda ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yatağın üreticisinin Türkiye Çapında servis hizmeti vermesi ise oldukça ideal olacaktır. Sizi bir çok sorundan kurtaracaktır. Böylece üründe oluşan bir hasar ya da kusur sonucu fazlaca uğraşmak, zaten 1 ay yatacağınız yatağın 15 gün boyunca elinizde olmaması sonuç olarak kötü bir deneyim olacaktır.

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.